Üdvözöljük Súr Község hivatalos honlapján

 

Üdvözöljük Súr község honlapján!

 


 

Magyar (HU) / English (EN) / Deutsch (DE)

Polgármesteri köszöntő

Kedves Látogató!
Örömmel és tisztelettel köszöntöm Súr község Önkormányzatának Képviselő-testülete és polgárai nevében településünk honlapján.
Bővebben...

Élesben is jól vizsgázott a térfigyelő kamera rendszer

 

2016. március 19-én éjjel a súri dohánybolt ablakát betörte és az üzletből cigarettákat tulajdonított el valaki, aki egy súri ház alagsorának ajtaját is befeszítette és a helyiségből üres horgászigazolványokat lopott. a térfigyelő kamerarendszer segítségével sikerült a rendőrség számára megfelelő információt szolgáltatni. Így a nyomozók az adatgyűjtést követően azonosították a férfit és március 24-én 11 óra 50 perckor elfogták. A fiatalember részletes beismerő vallomást tett és helyszíni kihallgatásakor az eltulajdonított tárgyak rejtekhelyéhez vezette a rendőröket. Tehát elmondhatjuk, hogy a kiépített kamerarendszer élesben is jól vizsgázott, és bízunk benne, hogy ez az eset távol tartja településünktől a bűnözőket.  Ezúton is újra szeretnénk köszönetet mondani mindeninek, aki adományával segítette a kamera rendszer kiépítését, és köszönet Varga Istvánnak a kivitelezésért!

 

>> Címlap Hírek Felhívások, tájékoztatások Élesben is jól vizsgázott a térfigyelő kamera rendszer