Üdvözöljük Súr Község hivatalos honlapján

 

Üdvözöljük Súr község honlapján!

 


 

Magyar (HU) / English (EN) / Deutsch (DE)

Polgármesteri köszöntő

Kedves Látogató!
Örömmel és tisztelettel köszöntöm Súr község Önkormányzatának Képviselő-testülete és polgárai nevében településünk honlapján.
Bővebben...

Történelem óra Bécsben

Felső tagozatos diákjaink egynapos bécsi kiránduláson vehettek részt május 7-én. A túra során megismerkedhettek a történelem órákon sokat emlegetett  Habsburg – birodalom fővárosával, annak nevezetességeivel.

Megtekintették többek között  a Burgot, a Schönbrunni kastélyt, a magyar vonatkozásokkal is rendelkező Stephan dómot. A gyerekek egy rövid sétát tettek a Ringen. Csodálkozva figyelték a bécsi turisták által nagyon kedvelt konflisokat.

Szerencsére az eső csak az utolsó percekben áztatta el őket. A történelem órát Molnár István szervezte. /Danka Istvánné/

 

 

 

 

 

>> Címlap Hírek Oktatási hírek Történelem óra Bécsben