Üdvözöljük Súr Község hivatalos honlapján

 

Üdvözöljük Súr község honlapján!

 


 

Magyar (HU) / English (EN) / Deutsch (DE)

Polgármesteri köszöntő

Kedves Látogató!
Örömmel és tisztelettel köszöntöm Súr község Önkormányzatának Képviselő-testülete és polgárai nevében településünk honlapján.
Bővebben...

Elballagtak diákjaink

„Azért vagy itt, hogy mindent láss
Hogy érts a szó, olvasd az írást.
Azért vagy itt, hogy mindent megtanulj,
hogy az égbe szállj, nehogy a porba hullj.”

 

Véget ért a 2013/14-es tanév. Június 13-án tartottuk oktatási intézményünkben a ballagási és tanévzáró ünnepélyt. 17 diák vett búcsút az iskola falaitól, s kezdi meg a következő évben középfokú intézményben tanulmányait. Molnár István igazgató úr szavait követően felsős diáktársaik búcsúztatták a nyolcadikosokat, majd a harmadik osztályosok műsora következett. A ballagó tanulók is kedves szavakkal köszönték meg tanáraiknak, tanítóiknak az elmúlt nyolc év türelmes munkáját. A tanévzáró során került sor a kiemelkedő tanulmányi eredményt elért diákok díjazására is, emléklapok és jutalomkönyvek kerültek kiosztásra. Az osztályok között folyó tanulmányi versenyt az idei évben a második osztály nyerte 4,1 átlaggal, míg a tisztasági verseny győztese a negyedik osztály lett. Minden diáknak és iskolai dolgozónak jó pihenést kívánunk a nyárra!

 

 

>> Címlap Hírek Oktatási hírek Elballagtak diákjaink