Üdvözöljük Súr Község hivatalos honlapján

 

Üdvözöljük Súr község honlapján!

 


 

Magyar (HU) / English (EN) / Deutsch (DE)

Polgármesteri köszöntő

Kedves Látogató!
Örömmel és tisztelettel köszöntöm Súr község Önkormányzatának Képviselő-testülete és polgárai nevében településünk honlapján.
Bővebben...

Pozsonyban kirándultak diákjaink

A nyolcadik osztályosok ebben a tanévben is ellátogattak Pozsonyba.  A már szokásosnak mondható kirándulást ez alkalommal is Molnár István szervezte, azzal a nem titkolt céllal, hogy tanulóink a történelmi Magyarország nevezetességeivel is megismerkedhessenek. Az első megálló az ausztriai Kötsényben volt, ahol a gyerekek egy csokoládégyárat nézhettek meg. A gyerekek megismerkedtek Dévény várával, ahonnan gyönyörű kilátás nyílik a környező vidékekre.  Majd pozsonyi városnézés következett. Itt a Koronázó Templom mellett a Szent Márton Székesegyház és egy belvárosi séta szerepelt a programban. Tanulóink késő este még ellátogattak Bősre is, megnézték a vízlépcsőt. Nagy szerencséjük volt, mert épp egy zsilipezés folyt.  A gyerekek élményekkel és csokival feltöltődve értek haza. A kirándulás költségeihez az iskola alapítványa is hozzájárult. /Danka Istvánné/


 

 

 

 

 

 

>> Címlap Hírek Oktatási hírek Pozsonyban kirándultak diákjaink