Üdvözöljük Súr Község hivatalos honlapján

 

Üdvözöljük Súr község honlapján!

 


 

Magyar (HU) / English (EN) / Deutsch (DE)

Polgármesteri köszöntő

Kedves Látogató!
Örömmel és tisztelettel köszöntöm Súr község Önkormányzatának Képviselő-testülete és polgárai nevében településünk honlapján.
Bővebben...

Az 1848-49-es forradalom hőseire emlékeztünk

"Reménytelen időben, márciusi esőben

Zenebona támadt Pesten, Magyarország szívében."

Az 1848/49-es forradalomra és szabadságharcra ebben az évben is együtt emlékezett az iskola a falu lakóival. Az idei műsort a 2. osztályosok és néhány hatodikos tanuló adta elő. A tavaszt idéző tánccal kezdődött az emlékezés, majd versek, prózai részletek és versidézetek hangzottak el. A műsort képek és zenei betétek gazdagították. Molnár István ünnepi beszéde zárta a megemlékezést. Örömmel tapasztaltuk, hogy iskolánk műsora egyre több érdeklődőt vonz. /Danka Istvánné/

 

 

 

 

 

>> Címlap Hírek Az 1848-49-es forradalom hőseire emlékeztünk