Üdvözöljük Súr Község hivatalos honlapján

 

Üdvözöljük Súr község honlapján!

 


 

Magyar (HU) / English (EN) / Deutsch (DE)

Polgármesteri köszöntő

Kedves Látogató!
Örömmel és tisztelettel köszöntöm Súr község Önkormányzatának Képviselő-testülete és polgárai nevében településünk honlapján.
Bővebben...

Sportfelszerelést kaptak az utánpótlás focisták

Március 24-én településünkre látogatott a Komárom-Esztergom Megyei Labdarúgó Szövetség Igazgatója, Khéner László úr kíséretében Czunyiné dr. Bertalan Judit országgyűlési képviselő asszony és Popovics György úr, a Komárom-Esztergom megyei közgyűlés elnöke. Látogatásuk célja sportfelszerelések (mezek, nadrágok és labdák) átadása volt a Bozsik utánpótlás programban szereplő súri focista palánták számára. Az ajándékok átadását követően a gyerekek sportélmény beszámolója következett, majd kellemes beszélgetést folytattak vezetőinkkel.

 

>> Címlap Hírek Sportfelszerelést kaptak az utánpótlás focisták