Üdvözöljük Súr Község hivatalos honlapján

 

Üdvözöljük Súr község honlapján!

 


 

Magyar (HU) / English (EN) / Deutsch (DE)

Polgármesteri köszöntő

Kedves Látogató!
Örömmel és tisztelettel köszöntöm Súr község Önkormányzatának Képviselő-testülete és polgárai nevében településünk honlapján.
Bővebben...

I. Nemzetközi Turista Érem és Turisztikai Kiállítás

Településünk ad otthont a "Turista Érem Magyarország" szervezésében megrendezésre kerülő nemzetközi turisztikai és turista érmek kiállításának, amely 2023. május 24 - június 30-a között lesz megtekinthető kultúrházunkban. A kiállítás keretein belül TURIZMUS - FELFEDEZÉS, OKTATÁS, ÜZLET, ÉLMÉNYEK címmel konferenciára kerül sor 2023. május 25-én , a Békesség szigetén.

Az I. Nemzetközi Turista Érem és Turisztikai Kiállítás kísérő programjaként 2023. május 21-24-e között plein air* festésre kerül sor településünkön külföldi (cseh, szlovák, lengyel) festők részvételével. A május 21-24-e időszak alatt készített képekből kiállítás nyílik, amelynek megnyitójára 2023. május 24-én (szerda) 15:00 órakor kerül sor. A kiállítást megnyitja Sárkány Győző súri születésű grafikusművész.

Minden érdeklődőt szeretettel várunk a programokra, melyekről bővebb információt az alábbi plakátokon találhatnak!

>> Címlap Hírek I. Nemzetközi Turista Érem és Turisztikai Kiállítás