Üdvözöljük Súr Község hivatalos honlapján

 

Üdvözöljük Súr község honlapján!

 


 

Magyar (HU) / English (EN) / Deutsch (DE)

Polgármesteri köszöntő

Kedves Látogató!
Örömmel és tisztelettel köszöntöm Súr község Önkormányzatának Képviselő-testülete és polgárai nevében településünk honlapján.
Bővebben...

Szépkorúak köszöntése

Október 1-je az idősek világnapja. Ebből az alkalomból köszöntöttük településünk szépkorú lakosságát. Sógorka Miklós polgármester úr és Romanek Etelka, a Komárom-Esztergom Megyei Önkormányzat alelnöke köszöntőjét követően az óvodások műsorral kedveskedtek a jelenlévő szépkorúaknak. Hagyományokhoz híven megünnepeltük a jelenlévő legidősebb vendégeket: a férfiak esetében Körmendy Sándort (81. életévében), míg a nők esetében Gurdon Józsefnét (100. életévében) aki egyben településünk legidősebb lakója. Ugyancsak köszöntöttük a mai napon 70. születésnapját ünneplő Benis Attilánét. A délután folyamán színpadra lépett még a Bakonyszentlászlóról érkezett Fehér Akác Kulturális Egyesület, amelynek tagjai énekekkel, valamint egy fergeteges paródiával fokozták a hangulatot. A koraestébe nyúló rendezvényen Panyi Balázs húzta a talpalávalót, amelyre jónéhányan korukat meghazudtolva ropták a táncot. Az idősek napi rendezvény keretében került sor a településünkről készült imázsfilm bemutatására, melyet Romanek Etelka a vármegyei közgyűlés alelnöke adott át ünnepélyesen Sógorka Miklós polgármesternek. Köszönjük a Vármegyei Önkormányzat támogatását, büszkén mutatjuk meg "Magyarország legszebb településéről" készült imázsfilmet, mely az alábbi linkre kattintva tekinthető meg:

Vármegyejáró: Súr

Isten éltesse Súr település szépkorú lakosságát!

 

 

 

 

 

>> Címlap Hírek Szépkorúak köszöntése