Üdvözöljük Súr Község hivatalos honlapján

 

Üdvözöljük Súr község honlapján!

 


 

Magyar (HU) / English (EN) / Deutsch (DE)

Polgármesteri köszöntő

Kedves Látogató!
Örömmel és tisztelettel köszöntöm Súr község Önkormányzatának Képviselő-testülete és polgárai nevében településünk honlapján.
Bővebben...

Súron járt a Télapó

December 6-án a hagyományokhoz híven településünkre látogatott a Télapó. Fárasztó napját az óvodásoknál kezdte, akik kedves műsorral várták a nagyszakállú kedvencüket. A versekért, dalokért cserébe csomagot kaptak az apróságok, majd egymással versengve foglalták el helyüket egy-egy fotó erejéig a Mikulás bácsi ölében. Kisebb pihenő után az iskola felé vette útját nagy zsákjával a Télapó és először a napköziben, majd az osztályokban osztotta ki a jól megérdemelt csomagokat. A napköziben tejjel és keksszel várták a gyerekek, és versekkel, dalokkal szórakoztatták, de nem maradt el a műsor az elsősöknél sem, míg a harmadikasok furulyaszóval köszönték meg a csomagjaikat. Súron valószínű csak jó gyerekek laknak, hisz az idei éveben sem az oviban sem az iskolában nem került virgács a csomagokba. Reméljük ezt a jövőbeli magatartásukkal meg is háláják a gyerekek. Télapó bácsi munkája itt még nem ért véget, az este folyamán ellátogatott a házakhoz is, ahol személyre szóló meglepetésekkel kedveskedett a kicsiknek.

A Télapó látogatásáról készült fotókat a fotógalériban tekintehtik meg.

>> Címlap Hírek Súron járt a Télapó