Üdvözöljük Súr Község hivatalos honlapján

 

Üdvözöljük Súr község honlapján!

 


 

Magyar (HU) / English (EN) / Deutsch (DE)

Polgármesteri köszöntő

Kedves Látogató!
Örömmel és tisztelettel köszöntöm Súr község Önkormányzatának Képviselő-testülete és polgárai nevében településünk honlapján.
Bővebben...

Az év praxisa a Kárpát medencében

Az ANTSZ közreműködésével az idei évben is kiírásra került „Az év praxisa a Kárpát-medencében” pályázat.

A felhívásra jelentkezett településünk és jelölte Dr. Kükemezey Klára háziorvosi praxisát. A jelölést követően a szakmai zsűri a legjobb 10 praxis közé választotta Dr. Kükemezey Klára doktornőt és Benis Veronika asszisztenst.

A kiírás értelmében a verseny honlapján a zsűri által kiválasztott 10 praxisra bárki leadhatja szavazatát (egy IP címről 4 óránként lehet szavazni!).  Kérjük, amennyiben támogatni szeretné a súri háziorvosi praxist, úgy április 2 – 17-e között az alábbi linkre kattintva szavazzon Dr. Kükemezey Klára doktornőre:

http://www.azevpraxisa.hu/palyazatok/index/

Csak egy kattintás és kifejezhetjük a doktornő munkájának elismerését!

 

>> Címlap Hírek Egészségügyi hírek Az év praxisa a Kárpát medencében