Üdvözöljük Súr Község hivatalos honlapján

 

Üdvözöljük Súr község honlapján!

 


 

Magyar (HU) / English (EN) / Deutsch (DE)

Polgármesteri köszöntő

Kedves Látogató!
Örömmel és tisztelettel köszöntöm Súr község Önkormányzatának Képviselő-testülete és polgárai nevében településünk honlapján.
Bővebben...

Miki süti -településünk új szolgáltatása

Megnyitott településünk új szolgáltató vállalkozása, a "Miki Süti pékség", amelynek köszönhetően ismét súri pékárut vásárolhat helyben településünk lakossága. (Cím: Súr, Kossuth utca 3., Posta mellett) Kovászos kenyér, tejes kifli, kakaós csiga, lekváros bukta, a jó öreg briós, fonott kalács, kávé és tej - csak pár termék a bővülő kínálatból -a 60-as évektől finomított, egyedi receptekkel, elsősorban a helyi lakosság és látogatók részére. Gratulálunk Sógorka Miklósnak vállalkozása indításához, amelyhez sok sikert kívánunk!
A pékségben szeretettel várják az érdeklődőket a következő két rendezvényükre:
 
 

 

 

>> Címlap Hírek Felhívások, tájékoztatások Miki süti -településünk új szolgáltatása