Üdvözöljük Súr Község hivatalos honlapján

 

Üdvözöljük Súr község honlapján!

 


 

Magyar (HU) / English (EN) / Deutsch (DE)

Polgármesteri köszöntő

Kedves Látogató!
Örömmel és tisztelettel köszöntöm Súr község Önkormányzatának Képviselő-testülete és polgárai nevében településünk honlapján.
Bővebben...

Nagy "Turista érem" Súron

Örömmel tájékoztatjuk a súriakat és a Súrra érkezőket, hogy Magyarország negyedik "Nagy turista érem" pontja Súr lett!!
A Turista Érem kerek, fából faragott, kiégetett korong. Kedves, ízléses emléktárgy, de több is annál: érem, amely azt bizonyítja, hogy Ön személyesen is meglátogatta Magyarország valamely gyönyörű vidékét. A sorszámmal ellátott érméket kizárólag az adott idegenforgalmi látványosságnál lehet megvásárolni,rövid idő alatt rendkívül kedveltté váltak a kirándulók körében és számos európai országban megjelentek. Súron 3 különféle érem vásárolható meg a gyűjtők, kirándulók számára, és a Szabadság téren-településünk központjában- akár fotózkodni is lehet a 330-as sorszámú érem nagy változatánál, mely azt hivatott hírdetni, hogy Súr "Magyarország legszebb fekvésű települése"! Ha többet szeretnél megtudni az érmekről a https://www.turista-erem.hu/ weboldalon részletes információkat lehet olvasni a gyűjtésről, kihívásokról. Kezd a gyűjtést a súri Turista Érmekkel, fotózkodj a súri Nagy turista éremmel!